Szybka gotówka na pilne wydatki!

Nie możesz lub nie chcesz otrzymać pożyczki bankowej? Przyjdź do nas! Mamy w swojej ofercie kilkadziesiąt pożyczek pozabankowych.
Możliwe są wysokie kwoty pożyczek

 • pożyczkę pozabankową jest znacznie łatwiej otrzymać niż bankową
 • większość ofert bez dokumentów dochodowych
 • elastyczne podejście do zdolności kredytowej
 • mamy oferty również dla osób z gorszą historią w BIK
 • szybkie decyzje
 • szybka wypłata gotówki
 • minimum formalności
 • wygodne miesięczne raty

Przykład

Pani Jadwiga miała możliwość kupna samochodu po okazyjnej cenie. Niestety do zakupu wymarzonego auta brakowało jej 5000 zł. Pierwsze kroki skierowała do banku, który prowadzi jej konto bankowe. Pomyślała, że skoro ma już u nich jeden kredyt, który sumiennie i terminowo spłaca to bez problemu otrzyma niewielką kwotę. Niestety otrzymała decyzję odmowną.

POWÓD: BRAK ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ.

Pani Jadwiga co miesiąc otrzymuje od syna pracującego za granicą dodatkowe pieniądze, ale procedury bankowe nie pozwalały wziąć tego dochodu pod uwagę. Kiedy Pani Jadwiga wchodziła do naszego biura nie miała nadziei, że otrzyma jakąkolwiek pożyczkę. Weszła z czystej ciekawości. Doradca wprowadził wniosek i po 2 minutach Pani Jadwiga dowiedziała się, że może otrzymać nawet 15 000 zł. Jedyny dokument jaki był wymagany to Dowód Osobisty. Dzisiaj Pani Jadwiga jeździ już wymarzonym samochodem a pożyczkę spłaciła dużo przed czasem.

Opinie

Anna Pydo
Anna Pydo
09:46 26 Aug 19
Miła szybka obsługa ...Polecam ☺☺
Captain Bandit
Captain Bandit
14:34 12 Aug 17
Więcej gwiazdek niestety nie mogę dać 🙂
Paul Fisher
Paul Fisher
17:32 02 May 17
Z tego punktu kredytowego korzystała moja mama. Obsługa była bardzo miła i starszej kobiecie wytłumaczyła... wszystko co i jak. Warunki wporzadku. Mam niestety złe doświadczenie z tego typu placówkami więc tym bardziej polecam ten konkretny punkt za fair potraktowanie starszej osoby. Tak trzymać!czytaj więcej
Bartek Dc
Bartek Dc
04:43 01 Apr 17
✡️
Zobacz wszystkie opinie

Przyjdź do nas już dziś!

Kredyty Leasing Pożyczki Chwilówki Przeworsk

Przyjdź do naszego biura przy ul. Grunwaldzkiej w Przeworsku. Wybierzemy ofertę najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb.

 • Pomoc doradcy jest bezpłatna
 • Doradca zna wymagania i procedury poszczególnych instytucji finansowych i wybierze najlepsze rozwiązanie
 • Doradca pomoże na każdym etapie procesowania wniosku

Skorzystaj już teraz z wieloletniego doświadczenia
naszych doradców!!!

Poproś o kontakt! Oddzwonimy!

Akceptuję Politykę prywatności ATASA Sp. z o. o. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym dla potrzeb informacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz o prawie ich poprawienia, jak również usunięcia. Zostałem/am poinformowany/a, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne.

Tak, wyrażam zgodę