Pożyczki pozabankowe

Szybka gotówka na pilne wydatki

Nie możesz lub nie chcesz otrzymać pożyczki bankowej? Przyjdź do nas! Mamy w swojej ofercie kilkadziesiąt pożyczek pozabankowych.
Możliwe są wysokie kwoty pożyczek.

Zalety pożyczek pozabankowych

 • pożyczkę pozabankową jest znacznie łatwiej otrzymać niż bankową
 • większość ofert bez dokumentów dochodowych
 • elastyczne podejście do zdolności kredytowej
 • mamy oferty również dla osób z gorszą historią w BIK, a nawet z zajęciem komorniczym
 • szybkie decyzje
 • szybka wypłata gotówki
 • minimum formalności
 • wiele ofert bez konieczności przedstawiania dokumentów dochodowych
 • wygodne miesięczne raty

Przykład

Pani Jadwiga miała możliwość kupna samochodu po okazyjnej cenie. Niestety do zakupu wymarzonego auta brakowało jej 5000 zł. Pierwsze kroki skierowała do banku, który prowadzi jej konto bankowe. Pomyślała, że skoro ma już u nich jeden kredyt, który sumiennie
i terminowo spłaca to bez problemu otrzyma niewielką kwotę. Niestety otrzymała decyzję odmowną. POWÓD: BRAK ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ. Pani Jadwiga co miesiąc otrzymuje od syna pracującego za granicą dodatkowe pieniądze, ale procedury bankowe nie pozwalały wziąć tego dochodu pod uwagę.

Kiedy Pani Jadwiga wchodziła do naszego biura nie miała nadziei, że otrzyma jakąkolwiek pożyczkę. Weszła z czystej ciekawości. Doradca wprowadził wniosek i po 2 minutach Pani Jadwiga dowiedziała się, że może otrzymać nawet 15 000 zł. Jedyny dokument jaki był wymagany to Dowód Osobisty.

Dzisiaj Pani Jadwiga jeździ już wymarzonym samochodem a pożyczkę spłaciła dużo przed czasem.
Pożyczka w Przeworsku

Wiele ofert pożyczek pozabankowych w jednym miejscu!

Kredyty, pożyczki, leasing - Przeworsk

Przyjdź do naszego biura przy ul. Grunwaldzkiej w Przeworsku. Wybierzemy ofertę najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb.

 • Pomoc doradcy jest bezpłatna
 • Doradca zna wymagania i procedury poszczególnych instytucji finansowych i wybierze najlepsze rozwiązanie
 • Doradca pomoże na każdym etapie procesowania wniosku

Skorzystaj już teraz z wieloletniego doświadczenia naszych doradców!!!

Informacja prawna:
RRSO – Rzeczywista roczna stopa oprocentowania

Pożyczki firm pozabankowych RRSO: 93,15 %


Właścicielem Biura Grunwaldzka KREDYTY jest ATASA Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (RPK 027337) z siedzibą w Krakowie przy ul. Rynek Główny 28 która jest agentem Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, RPK010535, która działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytowy banków: Alior Bank S.A., Getin Noble Bank S.A., mBank S.A., Nest Bank S.A., TF Bank AB, AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Bank Polska S.A., Smartney Sp. z o.o., BNP Paribas S.A. oraz firm pożyczkowych: Aasa Polska SA, Mash Poland Sp. z o.o. , Capital Service S.A., InCredit Sp. z o.o., NetCredit Sp. z o.o., IPF Polska Sp. z o.o., Provident Polska SA, SuperGrosz Sp. z o.o., TAKTO Finanse Sp. z o.o., SMS Kredyt Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Mikrokasa S.A. , Ferratum Bank p.l.c , Zaplo Sp. z o.o., Rapida Sp. z o.o., CreditStar Sp. z o.o., oraz Pragma Faktoring S.A, Vippo Sp. z o.o., CROSS Loan S.A., Cardina Sp. z o.o., Provema Sp. z o.o., Easy Payment Service Sp. z o.o., LoanMe Sp. z o.o., POLCREDIT Sp. z p.o., W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 20.09.2019 r.

Polub nas na Facebook

Zadzwoń teraz!