Pożyczka Profi Credit Przeworsk

Z Profi Credit możesz pożyczyć nawet 25 000 zł na 36 miesięcy. Pożyczka jest przeznaczona dla osób uzyskujących stały dochód w postaci wynagrodzenia z tytułu: umowy o pracę, umowy zlecenie, umowy o dzieło, renty, emerytury, działalności gospodarczej, zasiłku przedemerytalnego, rolnictwa i innych. Spłacasz pożyczkę w wygodnych miesięcznych ratach. Wstępna decyzja jest wydawana nawet w kilkanaście sekund. Jeżeli Twój pracodawca potwierdza dochód i zatrudnienie telefonicznie to  nie musisz przedstawiać żadnych dokumentów dochodowych. Jeśli Twój pracodawca nie potwierdza dochodu, aby przyspieszyć wydanie przez Profi Credit decyzji przynieś ze sobą zaświadczenie o zarobkach oraz wydruk ostatniego wpływu wynagrodzenia na konto bankowe. Jeżeli masz dostęp do swojego konta bankowego przez Internet to możesz wydrukować potwierdzenie wpływu wynagrodzenia samodzielnie, bez wizyty w banku.

Profi Credit

Najczęściej zadawane pytania do naszych doradców na temat Pożyczki Profi Credit:

Czy mogę wcześniej spłacić pożyczkę?

Tak, wcześniejsza spłata pożyczki jest możliwa.

Mam nienajlepszą historię w BIK. Czy otrzymam pożyczkę w Profi Credit?

Każdy przypadek jest traktowany indywidualnie. Przyjdź do naszego biura i złóż wniosek o pożyczkę. Doradca przed złożeniem wniosku nie jest w stanie jednoznacznie powiedzieć jaka będzie decyzja. Wstępna decyzja jest wydawana nawet w kilkanaście sekund od złożenia wniosku.

Czy mogę o pożyczkę w Profi Credit starać się wspólnie z małżonkiem?

Tak, w Profi Credit istnieje taka możliwość.

Mam umowę na czas określony? Czy otrzymam pożyczkę w Profi Credit?

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że niektórzy nasi klienci pracujący na umowę na czas określony otrzymali w Profi Credit pożyczkę na bardzo dobrych warunkach. Podobna sytuacja  występuje w przypadku rencistów na czas określony. Jednakże podkreślam, że każdy przypadek jest traktowany indywidualnie w związku z tym zapraszam do złożenia wniosku w naszym biurze w Przeworsku.

Mam już pożyczkę w Profi Credit. Czy mogę otrzymać kolejną?

Profi Credit dopuszcza możliwość udzielania pożyczek równoległych. Jeżeli zdolność kredytowa na to pozwala i są spełnione warunki wymagane przez Profi Credit zwykle nie ma problemu z otrzymaniem równoległej pożyczki.

Zalety pożyczki w Profi Credit

  • Możliwość otrzymania wysokiej kwoty pożyczki
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych pakietów, które pozwalają np. odroczyć spłatę raty pożyczki w wyjątkowych sytuacjach
  • Długi okres finansowania
  • Spłata pożyczki odbywa się w miesięcznych ratach na konto bankowe Profi Credit
  • Szybka decyzja wstępna
  • Możliwość korzystania z pożyczek równoległych

Chcesz skorzystać z pożyczki Profi Credit w Przeworsku? Zapraszamy do biura Grunwaldzka KREDYTY. Jako, że jedyna formą wypłaty pożyczki jest przelew na konto bankowe, weź ze sobą numer konta bankowego. Jeśli nie masz jeszcze konta ROR kliknij tutaj i otwórz konto w jednym z wielu banków przez Internet.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *