Skoro jesteś na tej stronie to znaczy, że szukasz pożyczki bez zgody współmałżonka. Na pewno chcesz taką pożyczkę otrzymać bez zbędnych formalności. Dobrze by było gdyby nie było potrzeby przedstawiania zaświadczenia o zarobkach. Jesteśmy przekonani, że znaleźliśmy pożyczkę, która spełni Twoje oczekiwania!

  • Możesz pożyczyć nawet 40 000 zł bez zgody współmałżonka
  • Możesz pożyczyć nawet 30 000 zł na oświadczenie
  • Decyzję kredytową otrzymasz w kilka godzin
  • Nasi doradcy pomogą wybrać ofertę najbardziej dostosowana do Twoich potrzeb

CO ZROBIĆ ABY SKORZYSTAĆ Z POŻYCZKI BEZ ZGODY WSPÓŁMAŁŻONKA?

Wystarczy przyjść do naszego biura przy ul. Grunwaldzkiej w Przeworsku. Doradca pozna Twoje potrzeby, przedstawi szczegóły oferty i jeśli się zdecydujesz wyśle w Twoim imieniu wniosek do banku.

POŻYCZKA BEZ ZGODY WSPÓŁMAŁŻONKA

Większość banków przy większych kwotach pożyczki wymaga zgody współmałżonka. Oznacza to, że nie tylko Ty, ale i współmałżonek musi złożyć podpis na umowie kredytowej. Maksymalne kwoty kredytu bez zgody współmałżonka są różne w zależności od banku w którym staramy się o kredyt,
Warto zauważyć, że gdy korzystasz z pożyczki bez zgody współmałżonka, w przypadku niespłacania przez ciebie kredytu bank może skierować egzekucje tylko i wyłącznie do Twojego osobistego majątku. Majątek wspólny pozostaje nietknięty.
POŻYCZKA NA OŚWIADCZENIE
Pożyczki na oświadczenie polegają na tym, że nie musisz przedstawiać żadnych dokumentów dochodowych. Do zbadania Twojej zdolności kredytowej wystarczy Twoje pisemne oświadczenie o wyskokości dochodów oraz ich źródle.

POŻYCZKI BEZ ZGODY WSPÓŁMAŁŻONKA

Posiadamy w swojej ofercie banki, które bardzo chętnie udzielają pożyczek bez zgody współmałżonka. Jest to bardzo dobra oferta nie tylko dla osób, które chcą wziąć kredyt w tajemnicy przed mężem lub żona, ale również dla tych, którzy chcą uchronić wspólny majątek w przypadku ewentualnych problemów ze spłatą kredytu.

Polub nas na Facebook

Zadzwoń teraz!