Potrzebujesz szybko gotówki? My to rozumieny! Posiadamy w swojej ofercie firmy pożyczkowe, które są w stanie przekazać Ci środki nawet w 15 minut. Wystarczy przyjść z Dowodem Osobistym do naszego biura i złożyć wniosek. Pomożemy wybrac ofertę najbardziej dostosowaną do Twoich potrzeb. W zdecydowanej większości przypadków decyzja pozyczkodawcy wydawana jest w kilka minut od wysłania wniosku. Po otrzymaniu decyzji pozytywnej doradca podpisze z Tobą umowę i przekaże czek GIRO przy pomocy którego będziesz mógł wypłacić środki w dowolnej placówce pocztowej. Czek GIRO jest aktywny nawet po 15 minutach od odznaczenia przez doradcę w systemie faktu podpisania umowy.

Wysokość szybkiej pożyczki

Wysokość szybkiej pozyczki jest uzależniona od decyzji pożyczkodawcy, która we większości przypadków wydawana jest automatycznie. Nie możemy zagwarantować ci kwoty jaką otrzymasz, gdyż każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualny i wysokość pożyczki jest uzależniona od wielu czynników. Możemy tylko powiedzieć, że średnia kwota szybkiej pożyczki jaką otrzymuja klienci naszego biura wynosi aż 5000 zł. Średni okres na jaki jest udzialana szybka pożyczka to 24 miesiące.

Jak otrzymać szybką pożyczkę?

Zwykle do otrzymania szybkiej pozyczki nie trzeba przynosić dokumentów dochodowych. Jedynym dokumentem jaki potrzebujesz to Dowód Osobisty.

  1. Przyjdź z Dowodem Osobistym do naszego biura przy ul. Grunwaldzkiej 0 w Przeworsku
  2. Doradca pomoże wybrać najlepszą ofertę i wyśle wniosek pożyczkowy.
  3. Po kilku minutach otrzymasz decyzje pożyczkodawcy.
  4. Podpisz umowę i odbierz od doradcy czek GIRO
  5. Odbierz pieniądzw w dowolnym Urzędzie Pocztowym
Polub nas na Facebook

Zadzwoń teraz!